اخبار

تغییرات قیمت جهانی براساس نشریه ی پلتس تاهفته منتهی به 1ژوئیه2022

تغییرات پلتس

پلتس یک نشریه ی پر قدرت اینترنتی است که از طریق جمع آوری اطلاعات بازار و مبادلات صورت گرفته اقدام به انتشار روزانه قیمت نفت و فراورده های آتی می نماید بدیهی است این نشریه همواره مدافع شفافیت اطلاع رسانی در بازارهای انرژی به خصوص مشتقات نفتی بوده است و تاثیری بر قیمت های بازار ندارد و تنها اطلاعاتی از روند جریان بازار در اختیار دست اندر کاران آن میگذارد.

در گزارش جدید ترین نشریه پلتس به بررسی تغییرات قیمت محصولات شیمیایی و پلیمری در دوتاریخ 24 ژوئن و 1ژوئیه پرداخته است که در زیر می توانیم شاهد روند صعودی یا نزولی این تغییرات باشیم:

تغییرات قیمت جهانی محصلات شیمیایی و پلیمری

مطابق جدول مقایسه قیمت جهانی محصولات شیمیایی بیشترین کاهش قیمت تا 1ژوئیه 2022 مربوط به متانول هند  با 6/78 درصد کاهش قیمت می باشد از سوی دیگر بیشترین افزایش قیمت نیز مربوط به تولوئن هند با 2/30 درصد افزایش می باشد و متانول چین با قیمت ثابت باقی مانده است.

مطابق جدول مقایسه قیمت جهانی محصولات پلیمری بیشترین کاهش قیمت تا 1ژوئیه 2022 مربوط به PVC  آسیای شرقی با 6/66 درصد کاهش قیمت وبیشترین افزایش قیمت مربوط به پلی اتیلن سبک آسیای جنوب شرقی با 1/96درصد افزایش می باشد و در این میان PMMA با قیمت ثابت باقی مانده است.

لوگو شرکت پتروپویان

شرکت پتروپویان باربد، تامین کننده و تولید کننده مواد اولیه شیمیایی وپلیمری می باشد. جهت خرید با شماره 22657946 تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما آماده ثبت سفارش و یا ارائه مشاوره به شما می باشد.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *