اخبار

تغییرات قیمت جهانی براساس نشریه ی پلتس تاهفته منتهی به 29جولای 2022

پلتس یک نشریه ی پر قدرت اینترنتی است که از طریق جمع آوری اطلاعات بازار و مبادلات صورت گرفته اقدام به انتشار روزانه قیمت نفت و فراورده های آتی می نماید بدیهی است این نشریه همواره مدافع شفافیت اطلاع رسانی در بازارهای انرژی به خصوص مشتقات نفتی بوده است و تاثیری بر قیمت های بازار ندارد و تنها اطلاعاتی از روند جریان بازار در اختیار دست اندر کاران آن میگذارد.

در گزارش جدید ترین نشریه پلتس به بررسی تغییرات قیمت محصولات شیمیایی و پلیمری در دوتاریخ 22جولای و 29جولای پرداخته است که در زیر می توانیم شاهد روند صعودی یا نزولی این تغییرات باشیم:

تغییرات قیمت جهانی محصولات شیمیایی و پلیمری

مطابق جدول مقایسه قیمت جهانی محصولات پلیمری بیشترین کاهش قیمت تا 29جولای 2022 مربوط به PP نساجی جنوب آسیا وPP تزریقی جنوب آسیا با 6/63 درصد کاهش می باشد.در این هفته درمیان محصولات پلیمری افزایش قیمتی دیده نشد.لازم به ذکر است HIPS جنوب آسیای شرقی که در هفته گذشته قیمت ثابتی داشت در این هفته با کاهش 0/68 درصدی در معاملات حضور پیدا کرد.

مطابق جدول مقایسه قیمت جهانی محصولات شیمیایی بیشترین کاهش قیمت تا 29جولای 2022 مربوط به  MMA آسیای شرقی با 3/39 درصد کاهش قیمت می باشد در مقابل بیشترین افزایش مربوط به پارازایلین FOB کره با6/37 درصد افزایش قیمت می باشد لازم به ذکر است متانول FOB کره همچنان در این هفته با قیمت ثابت و متانول CFRتایوان که در هفته گذشته قیمت ثابتی داشت در این هفته دارای شیب نزولی می باشد.

لوگو شرکت پتروپویان

شرکت پتروپویان باربد، تامین کننده و تولید کننده مواد اولیه شیمیایی وپلیمری می باشد. جهت خرید با شماره 22657946 تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما آماده ثبت سفارش و یا ارائه مشاوره به شما می باشد.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *