اخبار

تغییرات قیمت جهانی براساس نشریه ی پلتس تاهفته منتهی به 5 آگوست 2022

تغییرات قیمت

پلتس یک نشریه ی پر قدرت اینترنتی است که از طریق جمع آوری اطلاعات بازار و مبادلات صورت گرفته اقدام به انتشار روزانه قیمت نفت و فراورده های آتی می نماید بدیهی است این نشریه همواره مدافع شفافیت اطلاع رسانی در بازارهای انرژی به خصوص مشتقات نفتی بوده است و تاثیری بر قیمت های بازار ندارد و تنها اطلاعاتی از روند جریان بازار در اختیار دست اندر کاران آن میگذارد.

در گزارش جدید ترین نشریه پلتس به بررسی تغییرات قیمت محصولات شیمیایی و پلیمری در دوتاریخ 29جولای و 5 آگوست پرداخته است که در زیر می توانیم شاهد روند صعودی یا نزولی این تغییرات باشیم:

تغییرات قیمت جهانی محصولات شیمیایی و پلیمری

مطابق جدول مقایسه قیمت جهانی محصولات پلیمری بیشترین کاهش قیمت تا 5آگوست 2022 مربوط به PE سبک آسیای جنوب شرقی با 8/86 درصد کاهش می باشد.وبیشترین افزایش قیمت در محصولات پلیمری مربوط به ABS آسیای جنوب شرقی با5/23 درصد افزایش می باشد لازم به ذکر است گروه PVC مانند هفته گذشته قیمت ثابتی داشته است

مطابق جدول مقایسه قیمت جهانی محصولات شیمیایی بیشترین کاهش قیمت تا 5 آگوست 2022 مربوط به  MMA آسیای شرقی با 16/67 درصد کاهش قیمت می باشد در مقابل بیشترین افزایش مربوط به متانول CFR چین با1/61 درصد افزایش قیمت می باشد لازم به ذکر است متانول FOB کره همچنان در این هفته با قیمت ثابتی داشته است.

لوگو شرکت پتروپویان باربد

شرکت پتروپویان باربد، تامین کننده و تولید کننده مواد اولیه شیمیایی وپلیمری می باشد. جهت خرید با شماره 22657946 تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما آماده ثبت سفارش و یا ارائه مشاوره به شما می باشد.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *