اخبار

تغییرات قیمت جهانی براساس نشریه ی پلتس تاهفته منتهی به 16سپتامبر 2022

تغییرات نشریه پلتس

پلتس یک نشریه ی پر قدرت اینترنتی است که از طریق جمع آوری اطلاعات بازار و مبادلات صورت گرفته اقدام به انتشار روزانه قیمت نفت و فراورده های آتی می نماید بدیهی است این نشریه همواره مدافع شفافیت اطلاع رسانی در بازارهای انرژی به خصوص مشتقات نفتی بوده است و تاثیری بر قیمت های بازار ندارد و تنها اطلاعاتی از روند جریان بازار در اختیار دست اندر کاران آن میگذارد.

در گزارش جدید ترین نشریه پلتس به بررسی تغییرات قیمت محصولات شیمیایی و پلیمری در دوتاریخ 9سپتامبر و16سپتامبر پرداخته است که در زیر می توانیم شاهد روند صعودی یا نزولی این تغییرات باشیم:

مطابق جدول مقایسه قیمت جهانی محصولات پلیمری بیشترین کاهش قیمت تا 16 سپتامبر 2022 مربوط به گروه سوسپانسیونPVC می باشد وبیشترین افزایش قیمت در محصولات پلیمری مربوط به پلی اتیلن سبک جنوب آسیا 4 درصد افزایش می باشد.

قیمت جهانی محصولات شیمیایی16 سپتامبر2022

مطابق جدول مقایسه قیمت جهانی محصولات شیمیایی بیشترین کاهش قیمت تا 9سپتامبر 2022 مربوط به تولوئن هند با 0/98 درصد کاهش و پس از آن تولوئن کره با 0/83 درصد کاهش می باشد,در مقابل بیشترین افزایش مربوط به پارازایلین کره  و تایوان به ترتیب با4/45 و4/37 درصد افزایش می باشد.

لوگو شرکت پتروپویان

شرکت پتروپویان باربد، تامین کننده و وارد کننده مواد  شیمیایی وپلیمری می باشد. جهت خرید با شماره 22657946 تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما آماده ثبت سفارش و یا ارائه مشاوره به شما می باشند.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *