اخبار

تغییرات قیمت جهانی براساس نشریه ی پلتس تاهفته منتهی به 7اکتبر 2022

قیمت جهانی محصولات شیمیایی و پلیمری پلتس

پلتس یک نشریه ی پر قدرت اینترنتی است که از طریق جمع آوری اطلاعات بازار و مبادلات صورت گرفته اقدام به انتشار روزانه قیمت نفت و فراورده های آتی می نماید بدیهی است این نشریه همواره مدافع شفافیت اطلاع رسانی در بازارهای انرژی به خصوص مشتقات نفتی بوده است و تاثیری بر قیمت های بازار ندارد و تنها اطلاعاتی از روند جریان بازار در اختیار دست اندر کاران آن میگذارد.

در گزارش جدید ترین نشریه پلتس به بررسی تغییرات قیمت محصولات شیمیایی و پلیمری در دوتاریخ 30 سپتامبر و7 اکتبر پرداخته است که در زیر می توانیم شاهد روند صعودی یا نزولی این تغییرات باشیم:

تغییرات قیمت جهانی محصولات شیمیایی

 

مطابق جدول مقایسه قیمت جهانی محصولات شیمیایی بیشترین کاهش قیمت تا 7اکتبر 2022 مربوط به MMA آسیای جنوب شرقی با 1/84 درصد کاهش و پس از آن مونومر استایرن چین با 1/37 درصد کاهش می باشد,در مقابل بیشترین افزایش مربوط به زایلین مخلوط کره با 6/59  درصد افزایش می باشد.

مطابق جدول مقایسه قیمت جهانی محصولات پلیمری بیشترین کاهش قیمت تا 7اکتبر 2022 مربوط به سوسپانسیونPVC آسیای جنوب شرقی  با 12/03 درصد کاهش می باشد ودر این میان هیچ کدام از محصولات پلیمری افزایش قیمت مشاهده نشده است.

لوگو شرکت پتروپویان

شرکت پتروپویان باربد، تامین کننده و وارد کننده مواد  شیمیایی وپلیمری می باشد. جهت خرید با شماره 22657946 تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما آماده ثبت سفارش و یا ارائه مشاوره به شما می باشند.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *