اخبار

تغییرات قیمت جهانی براساس نشریه ی پلتس تاهفته منتهی به 13 ژانویه ۲۰۲۳

تغییرات قیمت جهانس بر اساس نشریه پلتس

پلتس یک نشریه ی پر قدرت اینترنتی است که از طریق جمع آوری اطلاعات بازار و مبادلات صورت گرفته اقدام به انتشار روزانه قیمت نفت و فراورده های آتی می نماید بدیهی است این نشریه همواره مدافع شفافیت اطلاع رسانی در بازارهای انرژی به خصوص مشتقات نفتی بوده است و تاثیری بر قیمت های بازار ندارد و تنها اطلاعاتی از روند جریان بازار در اختیار دست اندر کاران آن میگذارد.

در گزارش جدید ترین نشریه پلتس به بررسی تغییرات قیمت محصولات شیمیایی و پلیمری در دوتاریخ ۶ ژانویه و 13 ژانویه ۲۰۲۳ پرداخته است که در زیر می توانیم شاهد روند صعودی یا نزولی این تغییرات باشیم:

مطابق جدول مقایسه قیمت جهانی تمام محصولات پلیمری تا 13 ژانویه ۲۰۲۳ دارای روند افزایشی می باشند که بیشترین افزایش قیمت مربوط به پلی پروپیلن (PP) تزریقی آسیای جنوب شرقی با 2/55 درصد افزایش می باشد.

تغییرات قیمت جهانی محصولات شیمیایی تا 13 ژانویه 2023

مطابق جدول مقایسه قیمت جهانی تمام محصولات شیمیایی تا  13 ژانویه ۲۰۲۳ دارای روند افزایش قیمت می باشند که بیشترین آن مربوط به زایلین مخلوط CFR چین با 5/54 درصد افزایش می باشد .

لوگو شرکت پتروپویان

شرکت پتروپویان باربد، تامین کننده و وارد کننده مواد شیمیایی وپلیمری می باشد. جهت خرید با شماره ۲۲۶۵۷۹۴۶ تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما آماده ثبت سفارش و یا ارائه مشاوره به شما می باشند.

 

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *