اخبار

تغییرات قیمت جهانی براساس نشریه ی پلتس تاهفته منتهی به 21 آوریل ۲۰۲۳

پلتس یک نشریه ی پر قدرت اینترنتی است که از طریق جمع آوری اطلاعات بازار و مبادلات صورت گرفته اقدام به انتشار روزانه قیمت نفت و فراورده های آتی می نماید بدیهی است این نشریه همواره مدافع شفافیت اطلاع رسانی در بازارهای انرژی به خصوص مشتقات نفتی بوده است و تاثیری بر قیمت های بازار ندارد و تنها اطلاعاتی از روند جریان بازار در اختیار دست اندر کاران آن میگذارد .

در جدید ترین گزارش نشریه پلتس به بررسی تغییرات قیمت محصولات شیمیایی و پلیمری در دوتاریخ  14 آوریل و 21 آوریل ۲۰۲۳ پرداخته است که در زیر می توانیم شاهد روند صعودی یا نزولی این تغییرات باشیم:

مطابق جدول مقایسه قیمت جهانی محصولات پلیمری تا 21 آوریل ۲۰۲۳ بیشترین افزایش قیمت مربوط به پلی اتیلن سنگین فیلم جنوب آسیا با 2/29 درصد افزایش و از سوی دیگر پلی اتیلن سبک آسیای شرقی با 3/03 درصد کاهش دارای بیشترین کاهش قیمت می باشد.

تغییرات قیمت جهانی محصولات شیمیایی

مطابق جدول مقایسه قیمت جهانی در میان محصولات شیمیایی تا 21 آوریل ۲۰۲۳  بیشترین افزایش قیمت مربوط به زایلین مخلوط cfr چین با 5/07 درصد افزایش و در مقابل بیشترین کاهش مربوط به تولوئن CFR هند  با 1/50 درصد کاهش می یابد.

لوگو شرکت پتروپویان

شرکت پتروپویان باربد ، تامین کننده و واردکننده مواد شیمیایی وپلیمری می باشد. جهت خرید با شماره ۲۲۶۵۷۹۴۶ تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما آماده ثبت سفارش و یا ارائه مشاوره به شما می باشند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *