اخبار

افزایش میزان معاملات در مهرماه1401

افزایش قیمت های بازار-افزایش خرید

در روزهای اخیر بررسی بازار نشان از افزایش میزان معاملات و خرید دارد, زیرا:

محدودیت اینترنت

قطعی اینترنت بین الملل در ساعاتی از روز و مسدود شدن شبکه های اجتماعی موجب ایجاد مشکلاتی در ارتباط میان تولید کنندگان, کارگذاری ها,رسانه ها و بازار شده و باتوجه به مخالفات شورای عالی فضای مجازی با مسدود شدن همیشگی شبکه های اجتماعی باز هم زمان مشخصی برای پایان یافتن این مشکلات و محدودیت ها اعلام نشده است,که این عاملی برای تمایل بیشتر خریداران می باشد.

افزایش قیمت دلار نیمایی

ازسوی دیگر پیش روی دلار نیمایی در کانال 27 هزار تومان هر روز رکوردهای جدیدی را از زمان ثبت قیمت های پایه ثبت می کند و این موضوع موجب نگرانی خریداران از تاثیر این افزایش بر قیمت های بازار شده و تمایل به خرید شده بیشتر شده است,در این میان با وجود افزایش میزان تقاضا در بازار میزان عرضه ها ثابت مانده و اگر این روند ادامه پیدا کند بازار چشم اندازی صعودی خواهد داشت,که موجب تمایل بازار به افزایش میزان معاملات,  برای کاهش میزان ریسک در روزهای آینده شده است.

توقف و ازسرگیری بارگیری در عسلویه

با توجه به گزارشهای موجود در هفته ای که گذشت خبر هایی از توقف بارگیری و ترسرگیری مجدد بارگیری محصولات از در بوشهر وعسلویه به دلیل کشیده شدن اعتراضات و اعتصابات به این مناطق شنیده شد تا جایی که یکی از کارگذاری ها طی انتشاراطلاعیه ای رسمی از توقف 72ساعته ی بار گیری محصولات پتروشیمی مهر خبر داده بود که در روز چهارشنبه شرکت های حمل و نقل اعلام کردند مشکلات حل شده و پتروشیمی ها آماده تحویل بار به کامیون ها هستند.

افزایش قیمت ها در بازار آزاد

مقایسه قیمت ها در دو هفته اخیر نشان دهنده افزایش قیمت ها در بازا آزاد هستند ,که در صدر این افزایش پلی استایرن انبساطی  با کاهش شدید عرضه افزایش 29 هزار تومانی را تجربه می کند و در جایگاه دوم پ پ شیمیایی548R با افزایش 5 هزار تومانی قرار دارد.

لوگو شرکت پتروپویان

شرکت پتروپویان باربد، تامین کننده و وارد کننده مواد  شیمیایی وپلیمری می باشد. جهت خرید با شماره 22657946 تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما آماده ثبت سفارش و یا ارائه مشاوره به شما می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *