قیمت جهانی محصولات پتروشیمی

تغییرات قیمت جهانی محصولات پتروشیمی تا 5 آگوست 2022 + دانلود

قیمت جهانی محصولات پتروشیمی

تغییرات هفتگی قیمت جهانی محصولات پتروشیمی تا 5 آگوست 2022 اعلام شد:

پلتس یک نشریه ی پر قدرت اینترنتی است که از طریق جمع آوری اطلاعات بازار و مبادلات صورت گرفته اقدام به انتشار روزانه قیمت نفت و فراورده های آتی می نماید بدیهی است این نشریه همواره مدافع شفافیت اطلاع رسانی در بازارهای انرژی به خصوص مشتقات نفتی بوده است و تاثیری بر قیمت های بازار ندارد و تنها اطلاعاتی از روند جریان بازار در اختیار دست اندر کاران آن میگذارد.

در گزارش جدید ترین نشریه پلتس به بررسی تغییرات قیمت محصولات شیمیایی و پلیمری در دو تاریخ 29 جولای و 5 آگوست پرداخته است که در زیر می توانیم شاهد روند صعودی یا نزولی این تغییرات باشیم:

مطابق جدول مقایسه قیمت جهانی محصولات پتروشیمی در میان پلیمری بیشترین کاهش قیمت تا 5 آگوست 2022 مربوط به PE سبک آسیای جنوب شرقی با 8/86 درصد کاهش می باشد. بیشترین افزایش قیمت در محصولات پلیمری مربوط به ABS آسیای جنوب شرقی با5/23 درصد افزایش می باشد لازم به ذکر است گروه PVC مانند هفته گذشته قیمت ثابتی داشته است.

قیمت جهانی محصولات شیمیایی 5 آگوست 2022

مطابق جدول مقایسه قیمت جهانی محصولات شیمیایی بیشترین کاهش قیمت تا 5 آگوست 2022 مربوط به  MMA آسیای شرقی با 16/67 درصد کاهش قیمت می باشد در مقابل بیشترین افزایش مربوط به متانول CFR چین با1/61 درصد افزایش قیمت می باشد لازم به ذکر است متانول FOB کره همچنان در این هفته با قیمت ثابتی داشته است.

شرکت پتروپویان باربد, تامین کننده محصولات پتروشیمی آماده تامین انواع محصولات شیمیایی و پلیمری برای شما عزیزان می باشد. جهت خرید با شماره ۰۲۱۲۲۶۵۷۹۴۶ تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما آماده ثبت سفارش و یا ارائه مشاوره به شما می باشند.

منبع Latest Oil, Energy & Metals News, Market Data and Analysis | S&P Global Commodity Insights (spglobal.com)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *