قیمت جهانی محصولات پتروشیمی

تغییرات قیمت جهانی محصولات پتروشیمی تا 20 اکتبر ۲۰۲۳ + دانلود

قیمت جهانی محصولات پتروشیمی

تغییرات هفتگی قیمت جهانی محصولات پتروشیمی تا 20 اکتبر 2023 اعلام شد:

پلتس یک نشریه ی پر قدرت اینترنتی است که از طریق جمع آوری اطلاعات بازار و مبادلات صورت گرفته اقدام به انتشار روزانه قیمت نفت و فراورده های آتی می نماید بدیهی است این نشریه همواره مدافع شفافیت اطلاع رسانی در بازارهای انرژی به خصوص مشتقات نفتی بوده است و تاثیری بر قیمت های بازار ندارد و تنها اطلاعاتی از روند جریان بازار در اختیار دست اندر کاران آن میگذارد .

برای دریافت فایل pdf به لینک زیر مراجعه کنید:

دانلود تغییرات قیمت جهانی محصولات پتروشیمی تا هفته منتهی به ۲۰ اکتبر ۲۰۲۳

در جدید ترین گزارش نشریه پلتس به بررسی تغییرات قیمت محصولات شیمیایی و پلیمری در دو تاریخ 13 اکتبر و 20 اکتبر ۲۰۲۳ پرداخته است که در زیر می توانیم شاهد روند صعودی یا نزولی این تغییرات باشیم:

مطابق جدول مقایسه قیمت جهانی محصولات پلیمری تا 20 اکتبر ۲۰۲۳ تمام محصولات روند کاهشی و یا ثابت داشتند که در این میان بیشترین کاهش مربوط به پلی اتیلن سبک خطی butten  آسیای شرقی با 4/44 درصد کاهش, می باشد.

قیمت جهانی محصولات شیمیایی 20 اکتبر 2023

 

مطابق جدول مقایسه قیمت جهانی محصولات پتروشیمی, محصولات شیمیایی تا 20 اکتبر ۲۰۲۳ بیشترین افزایش قیمت مربوط به اسید ترفتالیک cfr هند  با 2/20 درصد افزایش و از سوی دیگر بیشترین کاهش مربوط به زایلین مخلوط FOB کره با 6/18 درصد کاهش دارای بیشترین کاهش می باشد.

شرکت پتروپویان باربد ، تامین کننده محصولات پتروشیمی آماده تامین انواع محصولات شیمیایی و پلیمری برای شما عزیزان می باشد. جهت خرید با شماره ۰۲۱۲۲۶۵۷۹۴۶ تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما آماده ثبت سفارش و یا ارائه مشاوره به شما می باشند.

منبع Latest Oil, Energy & Metals News, Market Data and Analysis | S&P Global Commodity Insights (spglobal.com)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *