قیمت جهانی محصولات پتروشیمی

تغییرات قیمت جهانی محصولات پتروشیمی تا 4 مارس 2022 + دانلود

قیمت جهانی محصولات پتروشیمی

تغییرات هفتگی قیمت جهانی محصولات پتروشیمی تا 4 مارس 2022 اعلام شد:

پلتس یک نشریه ی پر قدرت اینترنتی است که از طریق جمع آوری اطلاعات بازار و مبادلات صورت گرفته اقدام به انتشار روزانه قیمت نفت و فراورده های آتی می نماید بدیهی است این نشریه همواره مدافع شفافیت اطلاع رسانی در بازارهای انرژی به خصوص مشتقات نفتی بوده است و تاثیری بر قیمت های بازار ندارد و تنها اطلاعاتی از روند جریان بازار در اختیار دست اندر کاران آن میگذارد.

در گزارش جدید ترین نشریه پلتس به بررسی تغییرات قیمت جهانی محصولات پتروشیمی در دو تاریخ 25 فوریه و 4 مارس  پرداخته است که در زیر می توانیم شاهد روند صعودی یا نزولی این تغییرات باشیم:

قیمت جهانی محصولات شیمیایی 4 مارس 2022

مطابق جدول مقایسه قیمت جهانی بر اساس نشریه ی پلتس تمام محصولات شیمیایی دارای افزایش قیمت می باشند که بیشترین افزایش قیمت مربوط با زایلین مخلوط با10/46 درصد افزایش قیمت و بعد از آن تولوئن کره 8/71درصد افزایش می باشد.

مطابق جدول مقایسه قیمت جهانی بر اساس نشریه ی پلتس درمیان محصولات پلیمری بیشترین کاهش قیمت مربوط  به پلی اتیلن سبک خطی آسیای شرقی پلی اتیلن سبک خطی buttene آسیای شرقی وپلی اتیلن سنگین فیلم آسیای شرقی با3/22 درصد کاهش می باشد.در آن سوی میدان بیشترین افزایش قیمت مربوط به پلی اتیلن سبک خطی buttene جنوب آسیا با 5/03 درصد افزایش و بعد از آن PPتزریقی آسیای شرقی 4/13 درصد افزایش می باشد

شرکت پتروپویان باربد, تامین کننده محصولات پتروشیمی آماده تامین انواع محصولات شیمیایی و پلیمری برای شما عزیزان می باشد. جهت خرید با شماره ۰۲۱۲۲۶۵۷۹۴۶ تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما آماده ثبت سفارش و یا ارائه مشاوره به شما می باشند.

منبع Latest Oil, Energy & Metals News, Market Data and Analysis | S&P Global Commodity Insights (spglobal.com)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *