قیمت جهانی محصولات پتروشیمی

تغییرات قیمت جهانی محصولات پتروشیمی تا 6 آپریل ۲۰۲۳ + دانلود

قیمت جهانی محصولات پتروشیمی

تغییرات هفتگی قیمت جهانی محصولات پتروشیمی تا 6 آپریل 2023 اعلام شد:

پلتس یک نشریه ی پر قدرت اینترنتی است که از طریق جمع آوری اطلاعات بازار و مبادلات صورت گرفته اقدام به انتشار روزانه قیمت نفت و فراورده های آتی می نماید بدیهی است این نشریه همواره مدافع شفافیت اطلاع رسانی در بازارهای انرژی به خصوص مشتقات نفتی بوده است و تاثیری بر قیمت های بازار ندارد و تنها اطلاعاتی از روند جریان بازار در اختیار دست اندر کاران آن میگذارد .

در جدید ترین گزارش نشریه پلتس به بررسی تغییرات قیمت محصولات شیمیایی و پلیمری در دوتاریخ  31 مارس و 6 آوریل ۲۰۲۳ پرداخته است که در زیر می توانیم شاهد روند صعودی یا نزولی این تغییرات باشیم:

مطابق جدول مقایسه قیمت جهانی محصولات پلیمری تا 6 آوریل ۲۰۲۳ بیشترین افزایش قیمت مربوط به PMMA آسیای شرقی با 7/94 درصد افزایش و از سوی دیگر بیشترین کاهش مربوط به  پلی اتیلن خطی جنوب آسیا با 2/87 کاهش دارای بیشترین کاهش می باشد.

مطابق جدول مقایسه قیمت جهانی محصولات پتروشیمی, محصولات شیمیایی تا 6 آوریل ۲۰۲۳ بیشترین افزایش قیمت مربوط به اسیدترفتالیک هند با 4/09 درصد افزایش و از سوی دیگر بیشترین کاهش مربوط به متانول CFR چین با 3/03 کاهش دارای بیشترین کاهش می باشد.

شرکت پتروپویان باربد ، تامین کننده محصولات پتروشیمی آماده تامین انواع محصولات شیمیایی و پلیمری برای شما عزیزان می باشد. جهت خرید با شماره ۰۲۱۲۲۶۵۷۹۴۶ تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما آماده ثبت سفارش و یا ارائه مشاوره به شما می باشند.

منبع Latest Oil, Energy & Metals News, Market Data and Analysis | S&P Global Commodity Insights (spglobal.com)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *