قیمت جهانی محصولات پتروشیمی

تغییرات قیمت جهانی محصولات پتروشیمی تا 12 می ۲۰۲۳ + دانلود

قیمت جهانی محصولات پتروشیمی

تغییرات هفتگی قیمت جهانی محصولات پتروشیمی تا 12 می 2023 اعلام شد:

پلتس یا platts یک نشریه ی پر قدرت اینترنتی است که از طریق جمع آوری اطلاعات بازار و مبادلات صورت گرفته اقدام به انتشار روزانه قیمت نفت و فراورده های آتی می نماید بدیهی است این نشریه همواره مدافع شفافیت اطلاع رسانی در بازارهای انرژی به خصوص مشتقات نفتی بوده است و تاثیری بر قیمت های بازار ندارد و تنها اطلاعاتی از روند جریان بازار در اختیار دست اندر کاران آن میگذارد .

در جدید ترین گزارش مجله پلتس به بررسی تغییرات قیمت محصولات شیمیایی و پلیمری در دوتاریخ ۵ می و 12 می ۲۰۲۳ پرداخته است که در زیر می توانیم شاهد روند صعودی یا نزولی این تغییرات باشیم:

قیمت جهانی محصولات شیمیایی تا 12 می 2023

مطابق جدول مقایسه قیمت جهانی محصولات پتروشیمی در میان محصولات شیمیایی تا 12 می ۲۰۲۳  بیشترین افزایش قیمت مربوط به زایلین مخلوط cfr چین با 5/36 درصد افزایش و در مقابل بیشترین کاهش مربوط به متانول هند CFR با 4/28 درصد کاهش می یابد.

مطابق جدول مقایسه قیمت جهانی محصولات پلیمری تا 12 می ۲۰۲۳ بیشترین افزایش قیمت مربوط به پلی پروپیلن فیلم جنوب آسیا 0/47 درصد افزایش و از سوی دیگر پلی استایرن معمولی آسیای شرقی با 8/29 درصد کاهش دارای بیشترین کاهش قیمت می باشد.

شرکت پتروپویان باربد ، تامین کننده محصولات پتروشیمی آماده تامین انواع محصولات شیمیایی و پلیمری برای شما عزیزان می باشد. جهت خرید با شماره ۰۲۱۲۲۶۵۷۹۴۶ تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما آماده ثبت سفارش و یا ارائه مشاوره به شما می باشند.

منبع Latest Oil, Energy & Metals News, Market Data and Analysis | S&P Global Commodity Insights (spglobal.com)

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *