قیمت پایه محصولات پتروشیمی

قیمت پایه محصولات پتروشیمی تا 31 اردیبهشت 1402 + دانلود

قیمت پایه محصولات پتروشیمی بورس کالا

قیمت پایه محصولات پتروشیمی امروز(یکشنبه 24 اردیبهشت ۱۴۰۲) با دلار نیمایی ۲۸۵,۰۰۰ ریال برای عرضه محصولات پتروشیمی تا یکشنبه ۲۴ اردیبهشت۱۴۰۲ اعلام شد . میانگین هفتگی دلار نیمایی امروز نسبت به میانگین هفتگی دلار نیمایی 17 اردیبهشت , ثابت بوده است.
دراین هفته بیشتر کالاها کاهشی شدند و برخی ثابت ماندند.

قیمت پایه محصولات شیمیایی و پلیمری در دو تاریخ 17 اردیبهشت و 24 اردیبهشت ۱۴۰۲

تغییرات قیمت پایه محصولات شیمیایی 24 اردیبهشت 1402

مطابق جدول تغییرات قیمت پایه در 24 اردیبهشت ۱۴۰۲ درمیان محصولات شیمیایی بیشترین افزایش قیمت مربوط به سودکاستیک با 12/85 درصد افزایش بوده است ودر مقابل  بیشترین کاهش قیمت مربوط به دی اتیلن گلایکول با 2/55% کاهش می باشد.

تغییرات قیمت پایه محصولات پلیمری 24 اردیبهشت 1402

مطابق جدول تغییرات قیمت پایه محصولات پتروشیمی در 24 اردیبهشت ۱۴۰۲ در میان محصولات پلیمری بیشترین کاهش قیمت مربوط به پلی استایرن 1540 با 1/65 درصد کاهش می باشد و در مقابل بیشترین افزایش مربوط به پلی اتیلن ترفتالات BG785 با 2/50 درصد  افزایش نسبت به هفته قبل می باشد.

شرکت پتروپویان باربدشرکت پتروپویان باربد ، تامین کننده و واردکننده مواد اولیه شیمیایی و پلیمری می باشد. جهت خرید با کارشناسان ما در ارتباط باشید . کارشناسان ما آماده ثبت سفارش و یا ارائه مشاوره به شما می باشند . 

پتروپویان باربد تامین کننده محصولات پتروشیمی با کیفیت و  بی نظیر در ایران با بهترین قیمت روز و تحویل فوری آماده ارائه خدمات به شما عزیزان به صورت عمده در سراسر نقاط ایران می باشد.

منبع اعلام قیمت ها | ویکی پلاست (wikiplast.ir)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *