قیمت جهانی محصولات پتروشیمی

تغییرات قیمت جهانی محصولات پتروشیمی تا 15جولای 2022 + دانلود

قیمت جهانی محصولات پتروشیمی

تغییرات هفتگی قیمت جهانی محصولات پتروشیمی تا 15 جولای 2022 اعلام شد:

پلتس یک نشریه ی پر قدرت اینترنتی است که از طریق جمع آوری اطلاعات بازار و مبادلات صورت گرفته اقدام به انتشار روزانه قیمت نفت و فراورده های آتی می نماید بدیهی است این نشریه همواره مدافع شفافیت اطلاع رسانی در بازارهای انرژی به خصوص مشتقات نفتی بوده است و تاثیری بر قیمت های بازار ندارد و تنها اطلاعاتی از روند جریان بازار در اختیار دست اندر کاران آن میگذارد.

در گزارش جدید ترین نشریه پلتس به بررسی تغییرات قیمت محصولات شیمیایی و پلیمری در دوتاریخ 8 جولای و 15جولای پرداخته است که در زیر می توانیم شاهد روند صعودی یا نزولی این تغییرات باشیم:

قیمت جهانی محصولات شیمیایی 15 جولای 2022

مطابق جدول مقایسه قیمت جهانی محصولات پتروشیمی در میان محصولات شیمیایی بیشترین کاهش قیمت تا 15جولای 2022 مربوط به زایلین مخلوط تایوان با 19/50 درصد کاهش قیمت می باشد اما افزایش قیمتی در این دسته ار محصولات دیده نشد.

مطابق جدول مقایسه قیمت جهانی محصولات پلیمری بیشترین کاهش قیمت تا 15جولای 2022 مربوط بهPPشیمیایی جنوب آسیا با 5/51 درصد کاهش می باشد.در این هفته درمیان محصولات پلیمری افزایش قیمتی دیده نشد.لازم به ذکر است پلی اتیلن سنگین بادی آسیای شرقی با قیمت ثابتی در معاملات حضور پبدا کرد.

شرکت پتروپویان باربد, تامین کننده محصولات پتروشیمی آماده تامین انواع محصولات شیمیایی و پلیمری برای شما عزیزان می باشد. جهت خرید با شماره ۰۲۱۲۲۶۵۷۹۴۶ تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما آماده ثبت سفارش و یا ارائه مشاوره به شما می باشند.

منبع Latest Oil, Energy & Metals News, Market Data and Analysis | S&P Global Commodity Insights (spglobal.com)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *