قیمت جهانی محصولات پتروشیمی

تغییرات قیمت جهانی محصولات پتروشیمی تا 15 اکتبر 2021 + دانلود

قیمت جهانی محصولات پتروشیمی

تغییرات هفتگی قیمت جهانی محصولات پتروشیمی تا 15 اکتبر2021 اعلام شد:

پلتس یک نشریه ی پر قدرت اینترنتی است که از طریق جمع آوری اطلاعات بازار و مبادلات صورت گرفته اقدام به انتشار روزانه قیمت نفت و فراورده های آتی می نماید بدیهی است این نشریه همواره مدافع شفافیت اطلاع رسانی در بازارهای انرژی به خصوص مشتقات نفتی بوده است و تاثیری بر قیمت های بازار ندارد و تنها اطلاعاتی از روند جریان بازار در اختیار دست اندر کاران آن میگذارد.

در گزارش جدید ترین نشریه پلتس به بررسی تغییرات قیمت محصولات شیمیایی و پلیمری در دو تاریخ 8 اکتبر و 15 اکتبر پرداخته است که در زیر می توانیم شاهد روند صعودی یا نزولی این تغییرات باشیم:

با توجه به جدول تغییرات جهانی؛به جزSUS pvc که همانند هفته قبل قیمت ثابتی داشته است ,قیمت تمامی مواد اولیه پلیمری در مقایسه با هفته قبل روند افزایشی داشته است و بیشترین این افزایش مربوط بهپلی اتیلن سنگین بادی با 14/50درصد افزایش می باشد

قیمت جهانی محصولات شیمیایی 15 اکتبر 2021

با توجه به جدول تغییرات جهانی؛ تمام محصولات شیمیایی به جز MMA آسیای جنوب شرقی دارای افزایش قیمت می باشند که پرچم دار این افزایش, بنزن جنوب شرقی آسیا بوده است.

شرکت پتروپویان باربد, تامین کننده محصولات پتروشیمی آماده تامین انواع محصولات شیمیایی و پلیمری برای شما عزیزان می باشد. جهت خرید با شماره ۰۲۱۲۲۶۵۷۹۴۶ تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما آماده ثبت سفارش و یا ارائه مشاوره به شما می باشند.

منبع Latest Oil, Energy & Metals News, Market Data and Analysis | S&P Global Commodity Insights (spglobal.com)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *