قیمت جهانی محصولات پتروشیمی

تغییرات قیمت جهانی محصولات پتروشیمی تا 16سپتامبر 2022 + دانلود

قیمت جهانی محصولات پتروشیمی

تغییرات هفتگی قیمت جهانی محصولات پتروشیمی تا 16 سپتامبر 2022 اعلام شد:

پلتس یک نشریه ی پر قدرت اینترنتی است که از طریق جمع آوری اطلاعات بازار و مبادلات صورت گرفته اقدام به انتشار روزانه قیمت نفت و فراورده های آتی می نماید بدیهی است این نشریه همواره مدافع شفافیت اطلاع رسانی در بازارهای انرژی به خصوص مشتقات نفتی بوده است و تاثیری بر قیمت های بازار ندارد و تنها اطلاعاتی از روند جریان بازار در اختیار دست اندر کاران آن میگذارد.

در گزارش جدید ترین نشریه پلتس به بررسی تغییرات قیمت محصولات شیمیایی و پلیمری در دوتاریخ 9سپتامبر و16سپتامبر پرداخته است که در زیر می توانیم شاهد روند صعودی یا نزولی این تغییرات باشیم:

مطابق جدول مقایسه قیمت جهانی محصولات پلیمری بیشترین کاهش قیمت تا 16 سپتامبر 2022 مربوط به گروه سوسپانسیونPVC می باشد وبیشترین افزایش قیمت در محصولات پلیمری مربوط به پلی اتیلن سبک جنوب آسیا 4 درصد افزایش می باشد.

قیمت جهانی محصولات شیمیایی16 سپتامبر2022

مطابق جدول مقایسه قیمت جهانی محصولات پتروشیمی کاهش قیمت تا 9سپتامبر 2022 مربوط به تولوئن هند با 0/98 درصد کاهش و پس از آن تولوئن کره با 0/83 درصد کاهش می باشد,در مقابل بیشترین افزایش مربوط به پارازایلین کره  و تایوان به ترتیب با4/45 و4/37 درصد افزایش می باشد.

شرکت پتروپویان باربد ، تامین کننده محصولات پتروشیمی آماده تامین انواع محصولات شیمیایی و پلیمری برای شما عزیزان می باشد. جهت خرید با شماره ۰۲۱۲۲۶۵۷۹۴۶ تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما آماده ثبت سفارش و یا ارائه مشاوره به شما می باشند.

منبع Latest Oil, Energy & Metals News, Market Data and Analysis | S&P Global Commodity Insights (spglobal.com)

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *