اخبار

تحلیلی از پیش بینی قیمت های پایه محصولات پتروشیمی در26تیرماه

کاهش قیمت نفت

ریزش قیمت نفت و کاهش میزان معاملات در هفته گذشته

ریزش قیمت نفت و عدم اعلام قیمت پایه محصولات پتروشیمی در یکشنبه19 تیرماه به دلیل تعطیلی به مناسبت عید قربان قیمت های پایه در هفته گذشته مطابق با قیمت پایه محصولات در 12تیرماه بود و به همین علت میزان معاملات انجام شده نسبت به هفته گذشته به طور قابل توجهی کاهش پیدا کرد.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت پایه محصولات پتروشیمی

همان طور که میدانیم قیمت پایه محصولات پتروشیمی از دو عامل قیمت های جهانی محصولات و قیمت دلار نیمایی تاثیر می پذیرد در نتیجه کاهش قیمت نفت درروزهای اخیر و کاهش قیمت های جهانی ,می توانیم منتظر افت شدید قیمت پایه محصولات پتروشیمی در26تیرماه  باشیم هرچند که قیمت دلار نیمایی در دوهفته اخیر رو به افزایش بوده اما این افزایش قیمت دلار نیمایی در مقابل تغییرات قیمت های جهانی محصولات ناچیز بوده و به نظر می رسد قدرت چندانی برای تغییر مسیر قیمت های پایه ندارد.

در نتیجه افت قیمت نفت در روزهای اخیر و روند کاهشی قیمت های جهانی و کاهش میزان عرضه بهین یاب ها در دوهفته متوالی موجب کاهش میزان معاملات در هفته گذشته شد.

لوگو شرکت پتروپویان

شرکت پتروپویان باربد، تامین کننده و تولید کننده مواد اولیه شیمیایی وپلیمری می باشد. جهت خرید با شماره 22657946 تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما آماده ثبت سفارش و یا ارائه مشاوره به شما می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *