قیمت پایه محصولات پتروشیمی

قیمت پایه محصولات پتروشیمی تا 14 اسفند 1401 + دانلود

قیمت پایه محصولات شیمیایی و پلیمری

قیمت پایه محصولات پتروشیمی امروز(یکشنبه 7 اسفند ۱۴۰۱) با دلار نیمایی ۲۸۳,۷۱۸ ریال برای عرضه محصولات پتروشیمی تا یکشنبه 14 اسفند ۱۴۰۱ اعلام شد . میانگین هفتگی دلار نیمایی امروز نسبت به میانگین هفتگی دلار نیمایی 30 بهمن , ثابت بوده است.

دراین هفته دلار نیمایی نسبت به هفته گذشته ثابت بوده و اکثر محصولات نیز با قیمت ثابت اعلام شده است

مقایسه قیمت پایه محصولات شیمیایی و پلیمری در دو تاریخ 30 بهمن و 7 اسفند ۱۴۰۱

تغییرات قیمت پایه محصولات پلیمری 7 اسفند

مطابق جدول تغییرات قیمت پایه محصولات پتروشیمی در 7 اسفند در میان محصولات پلیمری بیشترین کاهش قیمت مربوط به پلی استایرن انبساطی 200 با 0/94 % کاهش می باشد و در مقابل بیشترین افزایش مربوط به استایرن بوتادین رابر 1502 با 3/16 درصد  افزایش نسبت به هفته قبل می باشد.

تغییرات-قیمت-پایه-محصولات-شیمیایی 7 اسفند

مطابق جدول تغییرات قیمت پایه در 7 اسفند  ۱۴۰۱ درمیان محصولات شیمیایی بیشترین افزایش قیمت مربوط به دی اتیلن گلایکول با 2/52% افزایش داشته است و بیشترین کاهش قیمت مربوط به آمونیاک با 8/39% کاهش می باشد.

شرکت پتروپویان باربدشرکت پتروپویان باربد ، تامین کننده و واردکننده مواد اولیه شیمیایی و پلیمری می باشد. جهت خرید با کارشناسان ما در ارتباط باشید . کارشناسان ما آماده ثبت سفارش و یا ارائه مشاوره به شما می باشند . 

پتروپویان باربد تامین کننده محصولات پتروشیمی با کیفیت و  بی نظیر در ایران با بهترین قیمت روز و تحویل فوری آماده ارائه خدمات به شما عزیزان به صورت عمده در سراسر نقاط ایران می باشد.

منبع اعلام قیمت ها | ویکی پلاست (wikiplast.ir)

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *