قیمت جهانی محصولات پتروشیمی

تغییرات قیمت جهانی محصولات پتروشیمی تا 3 مارس ۲۰۲۳ + دانلود

قیمت جهانی محصولات پتروشیمی

تغییرات هفتگی قیمت جهانی محصولات پتروشیمی تا 3 مارس 2023 اعلام شد:

پلتس یک نشریه ی پر قدرت اینترنتی است که از طریق جمع آوری اطلاعات بازار و مبادلات صورت گرفته اقدام به انتشار روزانه قیمت نفت و فراورده های آتی می نماید بدیهی است این نشریه همواره مدافع شفافیت اطلاع رسانی در بازارهای انرژی به خصوص مشتقات نفتی بوده است و تاثیری بر قیمت های بازار ندارد و تنها اطلاعاتی از روند جریان بازار در اختیار دست اندر کاران آن میگذارد.

در جدید ترین گزارش نشریه پلتس به بررسی تغییرات قیمت محصولات شیمیایی و پلیمری در دوتاریخ 24 فوریه و 3 مارس ۲۰۲۳ پرداخته است که در زیر می توانیم شاهد روند صعودی یا نزولی این تغییرات باشیم:

مطابق جدول مقایسه قیمت جهانی محصولات پلیمری تا 3 مارس ۲۰۲۳ بیشترین افزایش قیمت مربوط به پلی بوپیلن نساجی آسیای شرقی   با 2/07 درصد افزایش و بیشترین کاهش قیمت مربوط به پلی اتیلن سنگین فیلم  با 10/37 درصد کاهش می باشد.

تغییرات قیمت جهانی محصولات شیمیایی تا 3 مارس 2023

مطابق جدول مقایسه قیمت جهانی محصولات پتروشیمی, در میان محصولات شیمیایی تا  3 مارس ۲۰۲۳  بیشترین افزایش قیمت مربوط به پارازایلین FOB کره  با 1/67 درصد افزایش می باشد و در مقابل بیشترین کاهش مربوط به متانول CFR چین با 1/71کاهش می یابد.

شرکت پتروپویان باربد ، تامین کننده محصولات پتروشیمی آماده تامین انواع محصولات شیمیایی و پلیمری برای شما عزیزان می باشد. جهت خرید با شماره ۰۲۱۲۲۶۵۷۹۴۶ تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما آماده ثبت سفارش و یا ارائه مشاوره به شما می باشند.

منبع Latest Oil, Energy & Metals News, Market Data and Analysis | S&P Global Commodity Insights (spglobal.com)

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *