قیمت جهانی محصولات پتروشیمی

تغییرات قیمت جهانی محصولات پتروشیمی تا 10 مارس ۲۰۲۳ + دانلود

قیمت جهانی محصولات پتروشیمی

تغییرات هفتگی قیمت جهانی محصولات پتروشیمی تا 10 مارس 2023 اعلام شد:

پلتس یک نشریه ی پر قدرت اینترنتی است که از طریق جمع آوری اطلاعات بازار و مبادلات صورت گرفته اقدام به انتشار روزانه قیمت نفت و فراورده های آتی می نماید بدیهی است این نشریه همواره مدافع شفافیت اطلاع رسانی در بازارهای انرژی به خصوص مشتقات نفتی بوده است و تاثیری بر قیمت های بازار ندارد و تنها اطلاعاتی از روند جریان بازار در اختیار دست اندر کاران آن میگذارد.

در جدید ترین گزارش نشریه پلتس به بررسی تغییرات قیمت محصولات شیمیایی و پلیمری در دوتاریخ  3 مارس و 10 مارس ۲۰۲۳ پرداخته است که در زیر می توانیم شاهد روند صعودی یا نزولی این تغییرات باشیم:

مطابق جدول مقایسه قیمت جهانی محصولات پلیمری تا 10 مارس ۲۰۲۳ بیشترین افزایش قیمت مربوط به پلی اتیلن سنگین فیلم با 7/01 درصد افزایش و بیشترین کاهش قیمت مربوط به پلی پروپیلن تزریقی  با 9/51 درصد کاهش می باشد.

تعییرات قیمت جهانی محصولات شیمیایی تا 10 مارسمطابق جدول مقایسه قیمت جهانی محصولات پتروشیمی, در میان محصولات شیمیایی تا  10 مارس ۲۰۲۳  بیشترین افزایش قیمت مربوط به اسید ترفتالیک  با 1/01 درصد افزایش می باشد و در مقابل بیشترین کاهش مربوط به مونو اتیلن گلایکول با 2/37 کاهش می یابد.

شرکت پتروپویان باربد ، تامین کننده محصولات پتروشیمی آماده تامین انواع محصولات شیمیایی و پلیمری برای شما عزیزان می باشد. جهت خرید با شماره ۰۲۱۲۲۶۵۷۹۴۶ تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما آماده ثبت سفارش و یا ارائه مشاوره به شما می باشند.

منبع Latest Oil, Energy & Metals News, Market Data and Analysis | S&P Global Commodity Insights (spglobal.com)

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *