قیمت پایه محصولات پتروشیمی

قیمت پایه محصولات پتروشیمی تا 21 اسفند 1401 + دانلود

قیمت پایه محصولات پتروشیمی بورس کالا

قیمت پایه محصولات پتروشیمی امروز(یکشنبه 14 اسفند ۱۴۰۱) با دلار نیمایی ۲۸۳,۷۱۸ ریال برای عرضه محصولات پتروشیمی تا یکشنبه 21 اسفند ۱۴۰۱ اعلام شد . میانگین هفتگی دلار نیمایی امروز نسبت به میانگین هفتگی دلار نیمایی 7 اسفند , ثابت بوده است.

دراین هفته دلار نیمایی نسبت به هفته گذشته ثابت بوده و عامل تاثیر گذار بر آنها قیمت های جهانی بوده است.

مقایسه قیمت پایه محصولات شیمیایی و پلیمری در دو تاریخ 7 اسفند و 14 اسفند ۱۴۰۱

تغییرات قیمت پایه محصولات پلیمری 14 اسفند

مطابق جدول تغییرات قیمت پایه محصولات پتروشیمی در 14 اسفند در میان محصولات پلیمری بیشترین کاهش قیمت مربوط به PET BG785 و PET BG781 و PET BG821با 2/21 درصد کاهش می باشد و در مقابل بیشترین افزایش مربوط به پلی استایرن معمولی 1540 با 2/28 درصد  افزایش نسبت به هفته قبل می باشد.

تغییرات قیمت پایه محصولات شیمیایی 14 اسفند

مطابق جدول تغییرات قیمت پایه در 14 اسفند  ۱۴۰۱ درمیان محصولات شیمیایی بیشترین افزایش قیمت مربوط به دی اتیل هگزانول با 4/33 % افزایش داشته است و بیشترین کاهش قیمت مربوط به آمونیاک با 9/99% کاهش می باشد.

شرکت پتروپویان باربدشرکت پتروپویان باربد ، تامین کننده و واردکننده مواد اولیه شیمیایی و پلیمری می باشد. جهت خرید با کارشناسان ما در ارتباط باشید . کارشناسان ما آماده ثبت سفارش و یا ارائه مشاوره به شما می باشند . 

پتروپویان باربد تامین کننده محصولات پتروشیمی با کیفیت و  بی نظیر در ایران با بهترین قیمت روز و تحویل فوری آماده ارائه خدمات به شما عزیزان به صورت عمده در سراسر نقاط ایران می باشد.

منبع اعلام قیمت ها | ویکی پلاست (wikiplast.ir)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *