قیمت جهانی محصولات پتروشیمی

تغییرات قیمت جهانی محصولات پتروشیمی تا ۱9 می ۲۰۲۳ + دانلود

قیمت جهانی محصولات پتروشیمی

تغییرات هفتگی قیمت جهانی محصولات پتروشیمی تا ۱9 می 2023 اعلام شد:

پلتس یا platts یک نشریه ی پر قدرت اینترنتی است که از طریق جمع آوری اطلاعات بازار و مبادلات صورت گرفته اقدام به انتشار روزانه قیمت نفت و فراورده های آتی می نماید بدیهی است این نشریه همواره مدافع شفافیت اطلاع رسانی در بازارهای انرژی به خصوص مشتقات نفتی بوده است و تاثیری بر قیمت های بازار ندارد و تنها اطلاعاتی از روند جریان بازار در اختیار دست اندر کاران آن میگذارد .

در جدید ترین گزارش مجله پلتس به بررسی تغییرات قیمت جهانی محصولات پتروشیمی در دو تاریخ ۱۲ می و 19 می  ۲۰۲۳ پرداخته است که در زیر می توانیم شاهد روند صعودی یا نزولی این تغییرات باشیم:

قیمت جهانی محصولات شیمیایی تا 19 می 2023

مطابق جدول مقایسه قیمت جهانی در میان محصولات شیمیایی تا ۱9 می ۲۰۲۳  بیشترین افزایش قیمت مربوط به متانول cfr هند با 0/76 درصد افزایش و در مقابل بیشترین کاهش مربوط به مونومر استایرن  کره و چین ۴/63 درصد کاهش می یابد.

مطابق جدول مقایسه قیمت جهانی محصولات پلیمری تا ۱9 می ۲۰۲۳ بیشترین افزایش قیمت مربوط به PMMA آسیای شرقی ۰/53 درصد افزایش و از سوی دیگر پلی استایرن معمولی آسیای جنوب شرقی با 5/60 درصد کاهش دارای بیشترین کاهش قیمت می باشد .

شرکت پتروپویان باربد ، تامین کننده محصولات پتروشیمی آماده تامین انواع محصولات شیمیایی و پلیمری برای شما عزیزان می باشد. جهت خرید با شماره ۰۲۱۲۲۶۵۷۹۴۶ تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما آماده ثبت سفارش و یا ارائه مشاوره به شما می باشند.

منبع Latest Oil, Energy & Metals News, Market Data and Analysis | S&P Global Commodity Insights (spglobal.com)

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *