قیمت جهانی محصولات پتروشیمی

تغییرات قیمت جهانی محصولات پتروشیمی تا 22 اکتبر 2021 + دانلود

قیمت جهانی محصولات پتروشیمی

تغییرات هفتگی قیمت جهانی محصولات پتروشیمی تا 22 اکتبر2021 اعلام شد:

پلتس یک نشریه ی پر قدرت اینترنتی است که از طریق جمع آوری اطلاعات بازار و مبادلات صورت گرفته اقدام به انتشار روزانه قیمت نفت و فراورده های آتی می نماید بدیهی است این نشریه همواره مدافع شفافیت اطلاع رسانی در بازارهای انرژی به خصوص مشتقات نفتی بوده است و تاثیری بر قیمت های بازار ندارد و تنها اطلاعاتی از روند جریان بازار در اختیار دست اندر کاران آن میگذارد.

در گزارش جدید ترین نشریه پلتس به بررسی تغییرات قیمت محصولات شیمیایی و پلیمری در دو تاریخ 15 اکتبر و 22 اکتبر پرداخته است که در زیر می توانیم شاهد روند صعودی یا نزولی این تغییرات باشیم:

قیمت جهانی محصولات شیمیایی 22 اکتبر 2021

باتوجه به جدول مقایسه قیمت ها: MMA جنوب شرقی همچنان روند کاهش قیمت را دارد البته MMA آسیای شرقی هم که در هفته گذشته روند صعودی داشت در این هفته با کاهش قیمت روبه روشده است و بیشترین کاهش قیمت را با26/36درصد کاهش در میان تمامی مواد اولیه شیمیایی دارا می باشد.بعد از این ماده بیشترین کاهش قیمت مربوط به متانول چین با16/45درصد کاهش می باشد.
باتوجه به جدول مقایسه قیمت ها: بیشترین افزایش قیمت مواد اولیه شیمیایی در این هفته مربوط به زایلین مخلوط چین با 3/35 درصد افزایش قیمت می باشد.

شرکت پتروپویان باربد, تامین کننده محصولات پتروشیمی آماده تامین انواع محصولات شیمیایی و پلیمری برای شما عزیزان می باشد. جهت خرید با شماره ۰۲۱۲۲۶۵۷۹۴۶ تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما آماده ثبت سفارش و یا ارائه مشاوره به شما می باشند.

منبع Latest Oil, Energy & Metals News, Market Data and Analysis | S&P Global Commodity Insights (spglobal.com)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *